1pxProducenci
1pxSZYBKI KONTAKT

Tel: (12) 658 00 91 

biuro@biurodrukserwis.pl

1pxOpcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wkład do kubika, kostka. To musi być pod ręką.

Trud codziennej pracy nie zawsze zostaje zapamiętany. Czasami człowiek jest tak wykończony, że nie pamięta, jak ma na imię, a co dopiero jakieś ważne techniczne rzeczy. Oczywiście zawsze można zapisać wszystko na telefonie, ale po co? Karteczki białe, czy kolorowe zastąpią szybkie zapiski podręczne.

Kostka kolorowa czy biała?

Czy zapisujemy coś na papierze białym, czy kolorowym to chyba jest bez znaczenia? Istotne jest, aby informacja przetrwała i była czytelna. W ciągu dnia gonimy od jednego do drugiego i takie karteczki bez kleju bardzo się przydają. Zastępują wewnątrz biura krótkie informacje tekstowe, które w prosty sposób można zanotować i przekazać dalej.

Kostki, wkłady do kubika

Wkład do kubika klejony lub nieklejony.

Kostka papieru inaczej wkład do kubika to karteczki, które pomagają w zapiskach każdych informacji, które mogą szybko zostać zapomniane. Podstawowy podział takich wkładów to wkład klejony, gdzie sklejony jest jeden z boków kostki i wkład nieklejony, gdzie wszystkie karteczki są luzem.

Najczęściej rozmiar takich karteczek to 85 × 85. Wkład do kubika może być biały lub kolorowy. Cena wkładów białych jest znacząco niższa niż wkładów kolorowych.

1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl