1pxPromocje
Skoroszyt biały A4 BARBARA tekturowy 250g
Skoroszyt biały A4 BARBARA tekturowy 250g
1,38 zł 1,29 zł 1,12 zł 1,05 zł
szt.
KLEJ W SZTYFCIE AMOS 15G  130-1068
KLEJ W SZTYFCIE AMOS 15G 130-1068
6,53 zł 6,09 zł 5,31 zł 4,95 zł
szt.
KLEJ W SZTYFCIE AMOS 8G  130-1071
KLEJ W SZTYFCIE AMOS 8G 130-1071
3,37 zł 3,15 zł 2,74 zł 2,56 zł
szt.
Teczka z gumką A4 BARBARA biała 250g
Teczka z gumką A4 BARBARA biała 250g
2,00 zł 1,87 zł 1,63 zł 1,52 zł
szt.
Długopis Bic Round Stick Classic
Długopis Bic Round Stick Classic
0,85 zł 0,75 zł 0,69 zł 0,61 zł
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM CZERWONY  7358001PL-04
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM CZERWONY 7358001PL-04
2,75 zł 2,57 zł 2,24 zł 2,09 zł
szt.
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM NIEBIESKI  7358001PL-10
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM NIEBIESKI 7358001PL-10
2,75 zł 2,57 zł 2,24 zł 2,09 zł
szt.
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM POMARAŃCZOWY 7358001PL-12
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM POMARAŃCZOWY 7358001PL-12
2,75 zł 2,57 zł 2,24 zł 2,09 zł
szt.
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM RÓŻOWY 7358001PL-16
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM RÓŻOWY 7358001PL-16
2,75 zł 2,57 zł 2,24 zł 2,09 zł
szt.
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM ZIELONY  7358001PL-06
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM ZIELONY 7358001PL-06
2,75 zł 2,57 zł 2,24 zł 2,09 zł
szt.
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM ŻÓŁTY 7358001PL-11
ZAKREŚLACZ DONAU D-TEXT 1-5MM ŻÓŁTY 7358001PL-11
2,75 zł 2,57 zł 2,24 zł 2,09 zł
szt.
Skoroszyt biały A4 BARBARA tekturowy zawieszany 250g
Skoroszyt biały A4 BARBARA tekturowy zawieszany 250g
1,69 zł 1,58 zł 1,37 zł 1,28 zł
szt.
1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
1pxSZYBKI KONTAKT

Tel: (12) 658 00 91 

biuro@biurodrukserwis.pl

Blog

1px Materiały biurowe - 5 najważniejszych produktów potrzebnych w nowoczesnym biurze 0
Materiały biurowe - 5 najważniejszych produktów potrzebnych w nowoczesnym biurze

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się produktom biurowym, bez których trudno utrzymać porządek. Każda firma, która chce bezproblemowo funkcjonować, powinna,  a wręcz będzie zmuszona, do zakupu kilku produktów, które w prosty sposób pomogą w uszeregowaniu dokumentów. Bałagan spowodowany brakiem koszulek na dokumenty, które można wpiąć do segregatora, skutecznie utrudniają sprawę.

czytaj całość »
1px Coraz droższe materiały biurowe 0
Coraz droższe materiały biurowe

Od dłuższego czasu można zaobserwować w stale rosnące ceny na materiały biurowe. Nie dość, że branża przechodzi stagnację, spowodowaną rozproszeniem personelu po domach to dodatkowo producenci też postanowili podnieść ceny. Rynek papieru ksero najogólniej mówiąc, oszalał i ceny rosną, w zaskakująco szybkim tempie. 

czytaj całość »
1px Jakie są powody tak drogiego papieru ksero? 0
stos papierów ksero

W ostatnim kwartale tego roku cena papieru ksero bardzo mocno straciła na stabilności. Co jest powodem takiego obrotu sprawy? Dlaczego mamy tak duże wzrosty w zakupie? Powodem jednym z wielu może być ogólnoświatowa pandemia COVID, która ograniczyła popyt na papiery specjalne, a wzrosła potrzeba na opakowania i papier do opakowań. Firmy masowo przychodziły na pracę zdalną, ograniczając swoje potrzeby na papier ksero. Pracownicy natomiast coraz częściej zaglądali do sklepów internetowych i rosła sprzedaż e-commerce. Taka podaż konsekwentnie podnosiła zapotrzebowanie na opakowania do wysyłki towaru. Dlatego duża część producentów przekształciła swoje linie produkcyjne na wytwarzanie papieru potrzebnego do produkcji opakowań.

czytaj całość »
1px Parę słów więcej o akcesoriach biurowych 0
Parę słów więcej o akcesoriach biurowych

To tylko kilka z produktów, których poszukiwać będziemy w dziale Artykuły biurowe: dziurkacz, zszywacz, nożyczki, rozszywacz, spinacze i zszywki biurowe, zeszyty i bloki, notesy samoprzylepne, kostki, zakładki indeksujące, taśmy, kleje czy gumki recepturki... Są niezbędne w pracy, pozwalają zaznaczyć istotne rzeczy w dokumentach, łączyć ze sobą ich grupy, zostawiać wiadomości współpracownikom, czy rozdzielać na mniejsze kawałki duże formaty. Oto kolejny wpis z serii przybliżającej specyfikę poszczególnych akcesoriów biurowych – dziś przyjrzymy się dziurkaczom, nożyczkom i spinaczom.

czytaj całość »
1px O zszywaczach, rozszywaczach i zszywkach. Ich rola w biurze i działanie 0
O zszywaczach, rozszywaczach i zszywkach. Ich rola w biurze i działanie

Każde biuro – niezależnie czy duże, czy małe – powinno się wyposażyć w podstawowe akcesoria takie jak zszywacz, rozszywacz, zszywki biurowe i wiele innych. Chociaż nie wszystko jest potrzebne na raz, to często zdarza się, że któregoś brakuje. Nasz sklep internetowy Biurodrukserwis wszystkie wyżej wymienione i wiele innych artykułów posiada w zakładce Akcesoria biurowe. Dzisiaj piszemy o zszywaniu i zszywkach okiem specjalisty.

czytaj całość »
1px Odzież reklamowa, zastosowanie i podział. 0
Koszulka T-shirt czerwona

Często zastanawiamy się jaką koszulkę reklamową wybrać do promocji swojej firmy. Najczęściej pierwsza myśl to fajną, a zaraz za nią idzie druga myśl tanią. Dlatego podpowiadamy, że najtaniej wyjdzie T-shirt bawełniany, potem T-shirt poliestrowy i na końcu koszulka polo. Oczywiście może też zdarzyć się tak, że koszulka bawełniana będzie droższa od prostej koszulki polo.

czytaj całość »
1px Czy kreatywność w pracy zależy od dobrze wyposażonego biura? 0
Czy kreatywność w pracy zależy od dobrze wyposażonego biura?

W znanym powiedzeniu, że kiepskiej baletnicy przeszkadza nawet rąbek u spódnicy, jest wiele prawdy. By pracować wydajnie i efektywnie potrzeba czegoś więcej niż dobrze wyposażonego biura. Nie wszyscy pracownicy skorzystają z artykułów biurowych, które mają pod ręką, jednak z drugiej strony, wszechstronność u niektórych wywoła innowacyjne działania. Sprawdź, jak pobudzić kreatywność w pracy mając do dyspozycji papier i długopis.

czytaj całość »
1px Oto rodzaje papierów, które warto znać, by pracować efektywniej! 0
Oto rodzaje papierów, które warto znać, by pracować efektywniej!

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic bardziej zwykłego i nijakiego niż papier. Używany codziennie do miliona spraw, jest stałym elementem wyposażenia biur i domów, i nikt się raczej nad tym nie zastanawia. A to błąd, bo gdyby zgłębić temat, to okazałoby się, że są przeróżne rodzaje papierów, przeznaczonych do różnych czynności i zadań. Dziś przybliżymy kilka z nich.

czytaj całość »
1px Plamy z długopisu na ścianie albo meblach? Z tymi sposobami to nie problem! 0
Plamy z długopisu na ścianie albo meblach? Z tymi sposobami to nie problem!

Twoje dziecko odkrywa w sobie artystyczną pasję? Może to właśnie Tobie zdarzył się nieszczęśliwy wypadek i porysowałeś meble albo ściany długopisem? Niezależnie od przyczyn powstawania plam i zabrudzeń, warto znać skuteczne sposoby radzenia sobie z nimi. Poznaj sposoby czym zmyć długopis ze ściany i nie martw się kolejnym, przypadkowo powstały wzorem.

czytaj całość »
1px Jak się binduje? Oto co musisz wiedzieć! 0
Jak się binduje? Oto co musisz wiedzieć!

Bindowanie, czyli łączenie luźnych kartek w praktyczną książeczkę, to doskonały sposób nie tylko na oprawę ważnych dokumentów. Pozornie zapomniana technika introligatorska doskonale sprawdzi się także w codziennych sytuacjach – na przykład wówczas, gdy chcesz trwale połączyć ze sobą rysunki dziecka albo wymagane do konkretnego wniosku załączniki. Zatem – jak się binduje, by osiągnąć pożądane rezultaty i połączyć konkretne kartki w spójną całość? Co będzie Ci potrzebne i jak bardzo skomplikowane jest to zadanie?

czytaj całość »
1px Podpowiadamy, jak skutecznie zmyć marker z różnych powierzchni. Sprawdź nasze sposoby! 0
Podpowiadamy, jak skutecznie zmyć marker z różnych powierzchni. Sprawdź nasze sposoby!

Marker permanentny w wielu sytuacjach okazuje się niezbędny. Przyda się nie tylko w pracy – często niezastąpiony jest również w domu. Z jego pomocą podpiszesz dowolne przedmioty, bez względu na ich strukturę. Niestety – nie zawsze wszystko dzieje się tak, jak zaplanowałeś. Co zrobić w przypadku pomyłki? Sprawdź, jak zmyć marker, by nie zniszczyć czyszczonej powierzchni.

czytaj całość »
1px Jak zadbać o ergonomię pracy przy komputerze? 3 praktyczne porady 0
Jak zadbać o ergonomię pracy przy komputerze? 3 praktyczne porady

Wygodna i efektywna praca z komputerem nie zależy jedynie od sprzętu! Równie ważne, a może nawet ważniejsze, jest odpowiednie stanowisko pracy. Niestety, choć istnieje wiele zaleceń i regulacji prawnych, wiele osób wciąż pracuje w warunkach dalekich od ideału. Jak zadbać o ergonomię pracy przy komputerze? Przedstawiamy trzy praktyczne porady, które warto wykorzystać w każdym biurze!

czytaj całość »
1px Na czym polega laminowanie dokumentów i dlaczego warto je wykorzystać? 0
Na czym polega laminowanie dokumentów i dlaczego warto je wykorzystać?

Choć w dzisiejszych czasach coraz częściej korzysta się z dokumentacji elektronicznej, to papier wciąż pozostaje niezastąpiony! Co więcej, to właśnie on odgrywa główną rolę w przypadku wielu ważnych pism, umów czy aktów notarialnych. Niestety nie należy on do materiałów trwałych i jest podatny na rozmaite uszkodzenia. Doskonałym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest laminowanie dokumentów! Sprawdź, na czym polega i dlaczego warto je wykorzystać!

czytaj całość »
1px Sprawdzamy, jakie podkładki pod nadgarstek warto kupić 0
Sprawdzamy, jakie podkładki pod nadgarstek warto kupić

Zdecydowaną większość czasu spędzasz przed komputerem? Zadbaj o praktyczne akcesoria! Sprawdź, czym jest profesjonalna podkładka pod nadgarstek i jakie korzyści zagwarantuje Ci korzystanie z tego gadżetu. Niezależnie od tego, czy czeka Cię wielogodzinna praca, czy zamierzasz oddać się rozrywce, odpowiednie przygotowanie zapewni Ci wysoki komfort i efektywność pracy lub gry!

czytaj całość »
1px Sprawdzamy, czy długopisy Parker są odpowiednie na prezent 0
Sprawdzamy, czy długopisy Parker są odpowiednie na prezent

Mimo nowoczesnych, zaawansowanych technologi tradycyjne upominki są mile widziane. Jeśli szukasz sprawdzonego pomysłu na prezent, sięgnij po długopisy Parker. Stylowy gadżet okaże się niezawodnym rozwiązaniem, bez względu na okazję. Sprawdź, jakimi zaletami wyróżniają się praktyczne upominki i przekonaj się, dlaczego warto postawić na klasykę!

czytaj całość »
1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl