Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
SZYBKI KONTAKT

Tel: (12) 658 00 91 

biuro@biurodrukserwis.pl

REGULAMIN

 
1. Postanowienia ogólne
1.1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.biurodrukserwis.com.pl prowadzony jest przez firmę Biurodrukserwis z siedzibą w Krakowie, przy ul. Gromadzka 46.
1.2 Nazwy „Biurodrukserwis”, „biurodrukserwis.com.pl”,oraz loga Biurodrukserwis są zastrzeżone i nie mogą być używane w reklamie i publikacjach pokrewnych bez pisemnej zgody firmy Biurodrukserwis.
1.3 Zawartość niniejszej witryny (teksty, grafiki, loga, mechanizmy, oprogramowanie i rozwiązania, specyfikacje techniczne i opisy produktów, zawarte pliki) oraz wszystkie jej fragmenty stanowią własność firmy Biurodrukserwis oraz firm zależnych i są wykorzystywane przez firmę Biurodrukserwis na podstawie odpowiednich licencji.
1.4 Cała zawartość niniejszej witryny jest objęta ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego. Kopiowanie w celach komercyjnych lub nieprywatnych, powielanie, rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną, jakiekolwiek inne wykorzystywanie w całości lub we fragmentach informacji, danych oraz innych treści pochodzących z witryny internetowej znajdującej się pod adresem www.biurodrukserwis.com.pl bez zgody właściciela, jest zabronione.

 

2. Warunki sprzedaży i dostawy
2.1. Sklep internetowy www.biurodrukserwis.com.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem internetu.
2.2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, akceptacja regulaminu oraz przesłanie zamówienia.
2.3. Przyjęcie każdego zamówienia jest potwierdzane drogą e-mailową - "Potwierdzenie otrzymania zamówienia". Taki emial jest gwarancją, że wysłane zamówienie dotarło do nas.
2.4. Sklep internetowy przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni w roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą w pierwszym dniu roboczym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.
2.5. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po potwierdzeniu cen oraz dostępności zamówionego towaru w osobnym emailu.
2.6. Realizacja zamówienia jest uwarunkowana dostępnością produktów w magazynie lub u producentów. W przypadku niedostępności części z zamówionego towaru, Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji:
(a) częściowa realizacja,
(b) wydłużenie czasu oczekiwania,
(c) anulowanie całości zamówienia.
2.7. Po potwierdzeniu cen i dostępności zamówionego towaru, dalsza realizacja jest zależna od wybranego sposobu płatności:
(a) w przypadku zamówień realizowanych za pobraniem lub przelewem z terminem odroczonym - natychmiast,
(b) w przypadku płatności przelewem – po zaksięgowaniu na koncie kwoty zamówienia.
2.8. Firma Biurodrukserwis zastrzega sobie prawo odrzucenia zamówienia, jeśli:
(a) nie zostanie uiszczony przelew w należytej wysokości lub
(b) przesyłka nie zostanie odebrana przez klienta.
2.9. Aby wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia lub go anulować należy skontaktować się telefonicznie lub emailowo z działem handlowym firmy Biurodrukserwis.
2.10. Status dostępności produktu powyżej "2-14 dni" wiąże się z koniecznością sprowadzenia danego towaru. W przypadku, gdy Klient wycofa się z zamówienia, zostaje obciążony kosztami logistycznymi na podstawie wystawianej przez Biurodrukserwis faktury VAT.
2.11. Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym wyrażone są w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT. Firma Biurodrukserwis zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez uprzedniego poinformowania o tym. W przypadku, gdy zmiana ceny nastąpiła po złożeniu zamówienia przez Klienta, sklep internetowy zobowiązuje się do poinformowania niezwłocznie Klienta o zaistniałej sytuacji. W razie braku akceptacji nowej ceny, zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które uzyskały status „Wysłane” bądź „Przygotowane do wysyłki”.
2.12. Klient może negocjować cenę towaru. Firma Biurodrukserwis może zaproponować Klientowi specjalną cenę obowiązującą przez określony czas.
2.13. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

 

3. Płatności i transport
3.1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
(a) płatność przy odbiorze – klient płaci za towar na miejscu w biurze handlowym lub należność pobiera kurier firmy Briurodrukserwis,
(b) przelew bankowy – standardowy przelew bankowy,
(c) przelewem z odroczonym terminem płatności – opcja dostępna po skontaktowaniu się z działem handlowym firmy Biurodrukserwis,
3.2. Przelewy i przekazy pocztowe należy przekazywać na konto:
mBank SA
83114020040000360233674388
Biurodrukserwis Adam Kmieć
ul. Krowoderskich Zuchów 19/31
31-271 Kraków.
3.3. Do każdego zamówienia doliczany jest koszt przesyłki, zgodny z aktualnym cennikiem dostępnym na stronie www.biurodrukserwis.com.pl. Informacja o kosztach przesyłki podawana jest każdorazowo podczas procedury zamówienia.
3.4. Biurodrukserwis realizuje wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Wszelkie szczegółowe regulacje związane z przesyłką towarów określone są w regulaminach tych firm.

 

4. Zwroty i reklamacje
4.1. Zgodnie z „Ustawą o ochronie niektórych praw konsumenta oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient ma prawo zwrotu zamówionego towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od dnia otrzymania towaru, wraz z pisemnym oświadczeniem i otrzymaną fakturą VAT. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, musi zostać dostarczony w oryginalnym opakowaniu i z kompletem wszystkich części składowych. Przesyłka taka realizowana jest na koszt Klienta.
4.2. Każdą reklamację należy niezwłocznie zgłosić wysyłając maila na adres biuro@biurodrukserwis.pl   lub pod numerem telefonu 012 658-00-91 jeszcze przed odesłaniem reklamowanego towaru. Nie zgłoszone wcześniej reklamacje nie będą uwzględniane a przesyłka zostanie odesłana na koszt zamawiającego.
4.3. Produkt musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu. W przypadku braku opakowania ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu ponosi reklamujący. Firma Biurodrukserwis zastrzega sobie możliwość odesłania reklamowanego towaru, jeśli towar został dostarczony bez kompletnej dokumentacji. Reklamowany produkt dostarczany jest do firmy Biurodrukserwis na koszt klienta.
4.4. Po zakończeniu procedury reklamacyjnej produkt jest przekazywany klientowi osobiście w siedzibie firmy Biurodrukserwis lub za pośrednictwem firmy kurierskiej na koszt:
(a) firmy Biurodrukserwis w przypadku uznania reklamacji (wykrycia wady produktu, która wystąpiła bez winy klienta),
(b) klienta – w przypadku nieuznania reklamacji, np. gdy wada produktu powstała na skutek nieprawidłowego użytkowania lub przechowywania itp. (z winy klienta), albo w przypadku, gdy podczas testów urządzenia w serwisie wada nie wystapiła.
4.5. Reklamacje towaru rozpatrywane będą w terminie 14 dni roboczych od daty dostarczenia produktu do firmy Biurodrukserwis. W przypadku konieczności uzyskania ekspertyzy u dostawcy termin załatwienia reklamacji może ulec przedłużeniu o 30 dni roboczych. Okres gwarancji ulega wydłużeniu o czas konieczny na naprawę.
4.6. Przesyłki reklamacyjne kierowane do firmy Biurodrukserwis prosimy oznaczać napisem "ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE".

 

5. Postanowienia końcowe
5.1. Firma Biurodrukserwis zastrzega sobie prawo do:
(a) zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia,
(b) wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego.
5.2. Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.
5.3. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: biuro@biurodrukserwis.pl . Firma Biurodrukserwis zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych”.
 
 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl