1pxProducenci
1pxZaloguj się
1px Nie pamiętasz hasła? 1px Zarejestruj się
1pxSZYBKI KONTAKT

Tel: (12) 658 00 91 

biuro@biurodrukserwis.pl

1px Utylizacja


Dlaczego powinni Państwo oddawać nam zużyte wkłady drukujące oraz stary
sprzęt komputerowy?


Podstawa prawna: według Ustawy o Odpadach, Dz. U. nr 62, poz. 628 z 20.06.2001r. z późniejszymi zmianami każdy podmiot, którego działalność powoduje powstawanie odpadów jest zobowiązany:
  • zapobiegać powstawaniu odpadów lub ograniczać ich ilość
  • zapewniać odzysk zgodny z zasadami ochrony środowiska, jeżeli niemożliwe jest działanie zapobiegające ich powstawaniu
  • zapewnić unieszkodliwienie, jeżeli niemożliwe jest poddanie odpadu odzyskowi
Nasza firma posiada zezwolenie na odbiór i transport odpadów pochodzących z drukarek oraz innego sprzętu elektronicznego. W momencie sprzedania (lub zapłacenia za odbiór) odpadów przez Państwa firmę, stajemy się posiadaczami odpadu i przejmujemy wszystkie obowiązki dotyczące ich posiadacza. W momencie przekazania odpadu pozbywacie się problemu a odbiór odpadów jest udokumentowany „Kartą przekazania odpadów”, która stanowi dla Państwa dowód oddania ich do właściwej instytucji. Karta ta jest niezbędnym dokumentem podczas kontroli przez organy instytucji państwowych.

Ze względu na różnorodność odpadów miejsce odbioru i różne wagi, warunki odbioru są ustalane zawsze indywidualnie. Dlatego każdorazowo prosimy o kontakt i podanie miejsca odbioru, rodzaju odpadów i ich szacunkowej ilości. My przedstawimy Państwu najbardziej dogodny dla obu stron sposób odbioru.

DECYZJA - KLIKNIJ
1px do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl